پیام مدیر عامل گروه یثربی

به نام خالق هستی بخش
اینجانب میرهادی محب یثرب ، ورود شما عزیزان را به سایت گروه تجارت نخبه محب خیر مقدم عرض مینمایم . در اینجا شما میتوانید اطلاعات زیادی در مورد فعالیت های تجاری ما در عرضه خدمات و مواد اولیه در محدوده بازار صنعتی ایران به دست آورید. گروه تجارت نخبه محب از زیر مجموعه های گروه یثربی می باشد که در مورد آن به تفصیل در قسمتهای بعدی توضیح داده میشود. برای من باعث افتخار است که هدایت و خدمت به چنین گروه بزرگی را به عهده داشته باشم.
امروزه عوامل اصلی موفقیت در تجارت داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت، انعطاف پذیری در مقابله با تغییرات شرایط اقتصادی ، توجه و رویکرد دایمی به تکنولوژیهای روز دنیا و مشتری مداری می باشد . شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت به خواسته های مشتریان توجه کرده و سپس آن را با عوامل فوق درهم آمیخته تا خواسته مشتریان خود را با بهترین کیفیت برآورده سازند.

مدیر عامل گروه یثربی

پیش بینی آینده تجاری گروه، من را بسیارخوشحال و راضی مینماید. ما همچنان که سیر صعودی و توسعه خود را در بازار تجاری ایران به سمت ترقی طی مینماییم، در پی دستیابی و استفاده از ابداعات و فناوریهای روز جهان در ارائه خدمات و کالاهای خود برای مشریان بوده و بدون شک در صدد رسیدن به چشم انداز والا به عنوان کارشناسان مورد اعتماد جامعه صنعت غذایی در ایران می باشیم.
ما به عنوان قسمتی از استراتژی کاری خود به صورت مداوم راهکارهای سالم و اخلاقی را در مورد نحوه انجام امور تجاری مد نظر داریم. این ارزشگذاریها بر مبنای تمرکز در کار، کار گروهی ، تعصب و غرور میباشد که نمایانگر نحوه رسیدن ما به اهدافمان ، حفظ و افزایش شهرت و محبوبیت مان ، کسب اعتماد مشتریان در عمل خواهد بود. کلیه کارکنان این گروه در تقسیم مسئولیت های نحوه ارتباط ما با مشتریانمان، سرمایه گذاران و صاحبان گروه، و در نهایت صنایع تولید کننده مواد اولیه با توجه به مبانی اخلاقی مشارکت می نمایند.

ما در طی سالها دریافته ایم که ارتقاء یک تجارت به یک سطح بالاتر فقط از طریق داشتن افراد متخصص در تیم، داشتن یک تیم همسو با اهداف و استراتژی گروهمان و همچنین تواناییها، مهارتهای مورد نیاز، ابزار و منابع میسر میباشد. ما تمامی سعی خود را نموده ایم تا همه موارد فوق را در یکجا در جهت نیل به اهدافمان گردآوری نمائیم.
ما همیشه سعی داریم تا ایده های نو در مورد چگونگی ارائه خدمات و محصولات خود در جهت حفظ سهم بازار و مشتریان فعلی ، افزایش کمی ، کیفی و ارزشی آنها را از طرف کارکنانمان ، مشتریانمان، تولید کنندگان محصولات مان به دست آوریم به نحوی که هرکدام بتوانند سهم خود را در ارائه اطلاعات به درستی انجام دهند تا ما بتوانیم به صورت مداوم به پیشرفت خود ادامه بدهیم.
مطمئنا ما در نظر داریم که کار و منافع خود را با افزایش مداوم کیفیت و بهبود بهره وری برای مشتریانمان رشد دهیم. ما میبایستی همیشه در صدد ارائه ارزشهای واقعی به مشتریانمان از طریق کمک به آنها در افزایش بهره وری در استفاده هوشمندانه از محصولات و خدماتمان با استفاده از کارشناسان و متخصصان با تجربه و تحصیلکرده خود باشیم.
اميدوارم با اتكا به خداوند بزرگ ، همراهي و پشتكار تمامي مدیران و كاركنان سخت‌كوش ، حمایتهای بی دریغ شما تولیدکنندگان و مشتریان محترم بتوانیم نقشی موثر و کارا در اعتلاي صنایع غذایی ميهن عزيزمان برعهده گيريم.
میرهادی محب یثرب
مدیر گروه یثربی