هدف ما افزایش سطح کیفیت محصولات تولیدکنندگان ایرانی مواد غذایی و دارویی به وسیله عرضه مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا و همچنین ارائه مشاوره در مورد تکنولوژیهای جدید در جهان به آنان با استفاده از کارشناسان و مهندسین تحصیلکرده خود است.
تاکنون، رشته عملیاتی کالاهای ما شامل موارد ذیل بوده است که به مرور افزایش داده خواهد شد:
انواع پودرهای شیر خشک و آب پنیر، استارترها ، کیتهای تست آنتی بیوتیک در شیر ، کنسانتره پروتئین شیر و آب پنیر ، ایزوله سویا ، لسیتین ، اسید سیتریک ، گلیسیرین خوراکی ، پودر کاکائو ، انواع استابلایزرها ، روغن جانشین کاکائو … از کشورهای آمریکا ، برزیل ، آرژانتین از قاره آمریکا و چین، هند از قاره آسیا و نیوزیلند از قاره اقیانوسیه و فرانسه ، آلمان ، هلند ، انگلستان ، ایرلند ، بلغارستان ، ترکیه ، … از قاره اروپا .
شهرت و موفقیت ما مدیون وجود روابط خوب تجاری ما با تامین کنندگان داخلی و بین المللی و مشتریانمان در طی 20 سال اخیر به همراه 42 نفر پرسنل کوشا و تحصیلکرده که همواره در جهت اهداف گروه حرکت نموده اند میباشد.
گروه ما با داشتن انبار اختصاصی جهت نگهداری اصولی کالاهایمان به همراه پرسنل متخصص جهت تامین کلیه مایحتاج مشتریانمان ، تعهد تحویل مناسب و به موقع ، عرضه کالاهای با کیفیت بالا و قیمتهای رقابتی را تضمین مینماید. ما شهرت خود را به دلیل فراهم نمودن کالاهای با کیفیت بالا برای مشتریانمان کسب نموده ایم. ما انبار با ظرفیت بسیار بالا و مراکز توزیع در خور مشتریانمان را برای عرضه بهترین خدمات فراهم آورده ایم. بخش خدمات پس از فروش ما را قادر ساخته تا حمایتهای بیشتر و مطمئنتر ارائه نمائیم که نشاندهنده اهمیت فوق العاده مدیریت گروه ما به مشتریانمان میباشد. تیم های اختصاصی ما بسیار خوشحال خواهند شد تا در خدمت شما مشتریان گرامی باشند. ما منتظر ایجاد ارتباط تجاری جدید و تحکیم ارتباطات قبلی با شما هستیم و به شما این اطمینان را میدهیم که تجارت با ما به همراه تعهد کامل ما از ارائه کیفیت میباشد.